Moeten homo en gehandicapte in art.1 Grondwet?

Meerderheid Kamer vindt van wel, VVD niet

 
Homo’s en gehandicapten verdienen een expliciete vermelding in artikel 1 van de Grondwet, vindt een krappe meerderheid in de Tweede Kamer. Nee, stelt de VVD, het gelijkheidsbeginsel moet niet meer maar mínder categorieën bevatten zodat het artikel tegen elke vorm van discriminatie bescherming biedt. Vanavond staan beide standpunten tegenover elkaar in een verkiezingsdebat georganiseerd door lhbt-belangengroep COC. Lees verder
 
Bron: de Volkskrant